Strony internetowe

Dbam aby tworzone strony www były funkcjonalne i spełniały swoje zadanie i były zgodne z aktualnymi trendami. Każdą stronę projektuje indywidualnie zgodnie z najnowszymi trendami i technologiami.

Resposnsywne strony internetowe (RWD)

To technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. laptopów, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i dużo mniejszych ekranach.

Obecnie, większość stron przeglądana jest na urządzeniach mobilnych, a ruch ten stale rośnie. Konieczne zatem jest zapewnienie poprawnego wyglądu strony dla mniejszych wyświetlaczy. Każda strona jest także zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google i zgodna z zasadami SEO.

System zarządzania treścią (CMS)

System pozwala administrować stroną internetową, bez znajomości programowania i zagadnień bazodanowych. Umożliwia samodzielne wprowadzanie i edytowanie treści na zasadzie pracy w edytorze tekstowym. Strony wykonuje w oparciu o system CMS - Joomla. To otwarty CMS, doskonale sprawdzający się dla prostych jak i bardziej złożonych stron internetowych. Oferujemy instrukcję/szkolenie zarządzania stroną www a także nielimitowane wsparcie.